Categorie

Anunț achiziție servicii de proiectare faza DALI, pentru proiectul cu titlul: Consolidarea și restaurarea Bisericii „Vovidenia” a Mănăstirii Stavnic, sat Schitu Stavnic, com.Voinești, jud. Iași

Publicat

MĂNĂSTIREA STAVNIC, din Sat Schitu Stavnic, com. Voinești, Jud. Iași,  organizează procedura de achiziție de SERVICII DE PROIECTARE faza DALI (Documentație de avizare a lucrărilor de intervenții; Expertiză tehnică, Studiu istoric-arhitectural, Fișă analitică de evidență a monumentului istoric, Fișa obligației privind folosința monuemntului istoric, Studiu arheologic preliminar, Documentații avize la faza DALI), pentru proiectul cu titlul ”Consolidarea și restaurarea Bisericii ”Vovidenia” a Mănăstirii Stavnic, sat Schitu Stavnic, com.Voinești, jud. Iași.”

SPECIFICAȚIILE TEHNICE ȘI CONDIȚIILE DE PARTICIPARE pot fi descărcate de aici.

Data și ora limită pentru depunerea ofertelor: 01.11.2022, ora 14:00.
Citește alte articole despre: